SEM

SEM optimizasyon SEM yol haritası belirlemek için yaptığımız bir ön çalışmadır

Hesabınızın detaylı performans analizleri yapıyoruz.new_tablet-wallpaper-960x600 Site trafik ve performans raporlarınızı analiz ediyoruz. Yönlendirme sayfasını inceleyip optimizasyon önerilerimizi yapıyoruz. Rakiplerinizi analiz ediyoruz

SEM optimizasyon hizmetimizin amacı

Mevcut bir performans pazarlama hesabı olan ancak tam olarak potansiyelini gerçekleştirememiş müşterilerimize yardımcı olmak. Henüz performans pazarlama hesabı olmayan ancak bir yerden başlamak isteyen müşterilerin optimizasyon ihtiyacını karşılamak. Bu destek noktalar firmanızın sorularına hitap ediyorsa doğru adrestesiniz!

SEM optimizasyonu için izlediğimiz yol;
Öncelikle işinizin doğasını anlamak ürün ve servisleri tanımakla başlıyoruz
Ardından iş planlarınızı, hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinliyoruz
Hedeflerinizi gerçekleştirmede online performans pazarlamanın sağlayacağı faydaya bakıyoruz

Sonraki aşamada firmanıza özel, tam potansiyelini gerçekleştirilebilen, yatırım getirisi yüksek, her aşaması ölçümlenebilen Performans Pazarlama Planınızı yapılandırıyoruz. Size özel tasarlanan tüm bu Search Engine Marketing (SEM) sürecini Tıklama Başına Maliyet (TBM) yönetimi ve Raporlama-Analiz hizmetlerimizle size sunuyoruz

Tüketici online arama yaparken, firmanızı/ürünlerinizi arama motoru sonuç sayfasında sağ üstte konumlandırmak için optimizasyonu yapıyoruz. Satın alma potansiyeli yüksek tüketiciyi hedefe yönlendirerek firmanıza daha fazla büyüme fırsatı sunuyoruz.

Firmanızın SEM optimizasyonu için harcayacağımız bu mesai ile size en yüksek faydayı sağlayacak ve işinizi büyütecek verileri çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz.